Sala do zumby OPIS ZAJĘĆ


 

ZUMBATOMIC

 

Co to jest ZumbAtomic ?

To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 2 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. ZumbAtomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

  

 

Jakie korzyści daje ZumbAtomic ?

ZumbAtomic to nie tylko ćwiczenia i taniec. ZumbAtomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć ZumbAtomic dzieci uczą
się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci (ZumbAtomic) pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

 

 

 Jak wyglądają zajęcia ?

Zajęcia  ZumbAtomic  trwają 30 minut. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie
i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki grom i zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii, np. gdzie powstały. Na koniec zajęć ZumbAtomic następuje prezentacja tańców, których dzieci się nauczyły.

  

 

 Zapraszamy !

 
Bajka Niepubliczne Przedszkole we Wrześni - najlepsza opieka nad dziećmi, przedszkole dla maluchów Września
Strona główna Ogłoszenia Galeria Grupy Plan Dnia Cennik Do pobrania Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Polityka Prywatności